home | kontaktdodaj do ulubionych | poleć nas znajomym
strona główna
wypadanie włosów
jak działa HSR
dostępne kolory
opinie klientów
porównanie
cennik HSR
         
I Wypadanie włosów II Zagęszczanie włosów III. Włosy
IV Łysienie V Przeszczep włosów VI Peruki


ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW MIKROWŁÓKNAMI

Metody, które chcielibyśmy tutaj przedstawić są niezwykle popularne wśród osób, które choć raz ich spróbowały. Ich skuteczność została udowodniona w licznych badaniach. Bogata dokumentacja fotograficzna i wywiadowa sprawia, że metody te można z czystym sumieniem polecić każdemu.

Clip in hair to metoda nowoczesna, która dopiero od jakiegoś czasu dostępna jest na polskim rynku. Niezwykłą popularność zdobyła w Stanach Zjednoczonych i Anglii. Teraz rozpowszechniana jest w Polsce. Pozwala ona przedłużyć i zagęścić włosy bez używania kłopotliwych składników wykorzystywanych dotychczas do tych celów: klejów, zgrzewek. Pasma włosów mocuje się na włosach przy pomocy klipsów. Na efekt nie trzeba czekać! Od razu możemy się cieszyć gęstszymi i zdrowiej wyglądającymi włosami. Metoda ta nie niszczy włosów, jest ona w pełni bezpieczna. Można przy jej pomocy dowolnie zmieniać wygląd naszych włosów. Dobór kolorów jest na tyle szeroki, że idealne dopasowanie go do naturalnego jest bardzo proste.

Wysokiej jakości włosy doczepiane clip in hair można nabyć w Mirao na stronie: www.mirao.pl

Szybkie efekty przyniesie również zagęszczanie włosów mikrowłóknami. Specjalne preparaty, na przykład Toppik, czy Nanogen, wszczepią się w nasze włosy, dzięki naładowaniu ich elektrostatycznie i sprawią, że nasze włosy natychmiastowo staną się gęstsze, będą wyglądały na dużo zdrowsze i po prostu piękniejsze. Zagęszczanie włosów tą metodą jest bardzo proste. Wystarczy, że naniesiemy środek na włosy. Rozprowadzimy go, a nasza fryzura będzie nie do poznania.

 
 
home | kontakt | wypadanie włosówCopyright © 2006 - HSR. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.