home | kontaktdodaj do ulubionych | poleć nas znajomym
strona główna
wypadanie włosów
jak działa HSR
dostępne kolory
opinie klientów
porównanie
cennik HSR
         
I Wypadanie włosów II Zagęszczanie włosów III. Włosy
IV Łysienie V Przeszczep włosów VI Peruki


I. WŁOSY

Włosy to bardzo ważny element naszego ciała. Jednak równie specyficzny. Na tyle, że nie jest on nam dany raz na zawsze. Z jednej strony należy do nas, z drugiej nie do końca.  Bardziej, niż to jest w przypadku innych naszych części ciała zmienia się on na przestrzeni całego życia. Wskazuje na naszą aktualną sytuację zdrowotną, jest odzwierciedleniem naszego wewnętrznego stanu.
Poza tym w sposób naturalny inaczej wygląda, gdy jesteśmy małymi dziećmi, inaczej w wieku dojrzałym, a inaczej w sędziwym. Z włosów możemy odczytać całą historię naszego życia. Zazwyczaj drastycznie ich wygląd zmienia się już pod koniec naszych lat. Jednak coraz częściej także już w młodym wieku, musimy poznawać losy danej osoby, patrząc na braki dotykające także stanu ich włosów.

Także w tym względzie włosy reagują na zanieczyszczenie środowiska, stresy, jakie przeżywamy, ewolucję, na jaką nie mamy wpływu. Wielu procesom, a zwłaszcza ich efektom możemy przeciwdziałać. Nie musimy się im poddawać. Może być przecież inaczej, lepiej. Nasze włosy mogą wyglądać dobrze, mimo wszystko

 
 
home | kontakt | wypadanie włosówCopyright © 2006 - HSR. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.