home | kontaktdodaj do ulubionych | poleć nas znajomym
strona główna
wypadanie włosów
jak działa HSR
dostępne kolory
opinie klientów
porównanie
cennik HSR
         

 

Wygląda naturalniej

Żaden kosmetyk na świecie nie da Ci takiego naturalnego wyglądu gęstych włosów, jaki możesz uzyskać z HSR. Laserowo cięte mikrowłókna wczepiają się w każdy nawet najmniejszy włos dając spektakularny efekt gęstej, naturalnej fryzury. Spraye i koloryzujące lakiery farbują jedynie skórę głowy pod kolor włosów, dzięki czemu przerzedzenia są mniej widoczne. Podobnie działają środki w postaci sprasowanego proszku, których wygląd przypomina pastę do butów. Po użyciu takich kosmetyków, włosy i głowa wyglądają jak pomalowane wyblakłą farbą. Wygląda to nie naturalnie i rzuca się w oczy przy ostrzejszym świetle.

Prostszy w użyciu

Po prostu posyp głowę mikrowłóknami HSR, wczesz je we włosy i delikatnie spryskaj zwykłym lakierem. Szybko uzyskasz gęstą fryzurę, a cały proces zajmie Ci najwyżej minutę. Wszystko wokół pozostanie czyste, gdyż mikrowłókna są trwale koloryzowane i nie pozostawiają żadnych śladów. Spraye i lakiery koloryzujące mogą farbować zarówno ubranie jak również części mieszkalne. Podobnie środki w postaci sprasowanego proszku. Nakładane na zmoczony aplikator zlewają się po głowie i farbują wszystko dookoła. Długo schną i nieprzyjemnie pachną.

Daje większą pewność siebie

Mikrowłókna HSR spryskane lakierem trzymają się na włosach tak mocno, że ani deszcz ani śnieg, ani też silny wiatr nie są w stanie ich usunąć. Można z nimi równieżuprawiać sport i pocić się. Z HSR można spać w białej pościeli bez obawy, że się ją pobrudzi. Nie próbuj tego robić z pastami w postaci sprasowanego proszku. Środki takie powinno się zmywać nanoc gdyż w przeciwnym wypadku można pobrudzić poduszkę. Lakiery koloryzujące natomiast mogą wysychać na skórze głowy, a następnie pękać i odpadać.

Bezpieczniejszy.

Wbrew zapewnieniom producentów, pasty i farby bardzo często osłabiają włosy, a nawet przyczyniają się do ich zwiększonego wypadania. Podobnie jest z kosmetykami zagęszczającymi włosy na bazie farb, past i sprayów. HSR nie jest ani pastą ani farbą, to formuła delikatnych keratynowych włosków, które przyczepiają się do włosów nie wnikając do ich środka i nie osłabiając ich. Dlatego HSR szybko zyskał zaufanie dermatologów i lekarzy zajmujących się chirurgią odtwórczą włosów, którzy coraz chętniej polecają go swoim pacjentom.

Bardzo wydajny

Kosmetyk HSR umieszczany jest w dużych tubach, dzięki czemu jest on bardzo wydajny w eksploatacji. HSR ma 28g netto najlepszej jakości mikrowłókien. Nasi stali klienci zamawiają nasz kosmetyk średnio co 4 miesięce. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zawsze udzielamy wyczerpujących informacji oraz służymy pomocą przy wyborze koloru.

ZOBACZ DZIAŁANIE HSR NA FILMIE
HSR był testowany klinicznie i jest całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy. Nie jest toksyczny i nie wywołuje alergii. HSR na wypadanie włosów jest polecany przez dermatologów i chirurgów na całym świecie.

 
 
home | kontakt | wypadanie włosówCopyright © 2006 - HSR. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.