home | kontaktdodaj do ulubionych | poleć nas znajomym
strona główna
wypadanie włosów
jak działa HSR
dostępne kolory
opinie klientów
porównanie
cennik HSR
         
I Wypadanie włosów II Zagęszczanie włosów III. Włosy
IV Łysienie V Przeszczep włosów VI Peruki


METODY ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW

Wypadanie włosów nie musi być już problemem. Z łysieniem można walczyć. Można sobie z nim poradzić dzięki dostępnym metodom na rynku. Pozwalają one doprowadzić naszą fryzurę do etapu sprzed rozpoczęcia się problemów z ich wypadaniem. To chyba dobra wiadomość?

Jedną z metod zagęszczania włosów jest Metoda Implant Micro Derme. Została ona wynaleziona w 1991 roku w Ameryce. Powstała ona po to, by udowodnić, że zagęszczanie włosów nie musi mieć negatywnych skutków, tak charakterystycznych dla zabiegów chirurgicznych. Metoda ta z pewnością nie zakończy się pojawieniem infekcji, czy problemów z jej nieprzyjęciem się. Ponadto nie jest to metoda bolesna. Metoda ta polecana jest właściwie dla każdego typu łysienia. Daje ona bardzo dobry efekt. Co ważne wyglądający - naturalnie.

Inną metodą jest sposób zwany Mono Fibre polegający na zabiegu fryzjerskim przedłużania włosów. Jak się uzyskuje ten efekt? Przede wszystkim stosuje się zgrzewanie, doplatanie, dowiązywanie pojedynczych kosmyków włosów. Taki zabieg należy powtórzyć po około trzech miesiącach.

Włosy można zagęścić i przedłużyć również metodą znaną pod nazwą Easy hair extension. Uznawana jest ona za bezinwazyjną, mogącą być stosowaną do zagęszczania włosów słabych, zniszczonych, cienkich. Jest ona też bezpieczna. Dlaczego? Ponieważ włosy są doczepiane za pomocą tulejek wykonanych z brązu lub miedzi, które są wyjątkowo trwałe. Do tego celu nie używa się w ogóle kleju, urządzeń na ciepło, czy innych mogących drażnić strukturę włosa preparatów.

Włosy naturalne można zagęszczać metodą keratynową. Polega ona na przyczepianiu pasemek włosów z końcówką łuski keratynowej. Składnik ten, keratyna, to naturalne białko z sierści owiec, znane jest ono z tego, że może być stosowane na każdy rodzaj naturalnego włosa. Dokładniej pisząc, metoda ta polega na zlaniu się keratyny z naturalnym włosem. To pozwala na właściwie brak możliwości spostrzeżenia miejsc łączących. Zgrzewy są niewielkie i wytrzymałe, mogą one być zastosowane niemal w nieograniczonej ilości. Po około trzech miesiącach należy zdjąć pasemka. Robi się to przy pomocy zwykłego płynu stworzonego do tego celu. Metodę tą poleca się klientkom, które nie mogą skorzystać z innych sposobów zagęszczania i przedłużania włosów oraz tym, które chcą mieć naturalnie wyglądające włosy. Metoda ta ma jednak także minus. Gdy już zdejmiemy włosy po okresie około trzech miesięcy, pasemek tych nie można po raz kolejny użyć. Tym samym musi być ona również kosztowniejsza.

Coraz popularniejsza jest również metoda na ultradźwięk, polega ona na łączeniu zimnych końcówek, które nie parzą skóry głowy, można je połączyć naprawdę blisko skóry. Zgrzew powstający w ten sposób jest właściwie niewidoczny i niewyczuwalny. Jednak nie wspomnieliśmy o dwóch bardzo ważnych w tym temacie metodach. Można poczytać o nich w kolejnym podrozdziale.
 
 
home | kontakt | wypadanie włosówCopyright © 2006 - HSR. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.