home | kontaktdodaj do ulubionych | poleć nas znajomym
strona główna
wypadanie włosów
jak działa HSR
dostępne kolory
opinie klientów
porównanie
cennik HSR
         
czarny ciemny brąz
brąz średni brąz
jasny brąz ciemny blond
kasztanowy blond
 
jasno siwy  

 

Jak wybrać odpowiedni kolor.
Przyjrzy się w lustrze uważnie swoim włosom. W szczególności zwróć uwagę na kolor włosów u ich podstawy. To jest właśnie kolor, który najlepiej będzie sprawdzał się na Twoich włosach. Jeżeli masz pasemka lub Twoje włosy siwieją należy wybrać kolor przeważającej ilości włosów lub zamówić dwa kolory. Jeżeli farbujesz włosy, wybierz kolor najbardziej zbliżony do Twojej farby.

9 naturalnych odcieni.
HSR dostępny jest w 9 naturalnych odcieniach.
Ciemny brąz i czarny są do siebie bardzo podobne, natomiast pozostałe kolory różnią się od siebie wyraźnie. Odcień blond może być stosowany przez wszystkie osoby o jasnych włosach. Odcień jasno siwy przeznaczony jest dla osób siwiejących.

Możliwość łączenia kolorów
Mikrowłókna HSR mogą być ze sobą łączone w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu. Najpierw użyj jaśniejszego koloru HSR, a następnie nanieś kolor ciemniejszy. Tak samo wygląda sposób użycia jeśli Twoje włosy siwieją. Najpierw nanieś kolor siwy, a następnie zastosuj naturalny kolor swoich włosów.

Gwarancja wymiany
Jeśli źle dobrałeś kolor HSR do swoich włosów, skontaktuj się z firmą, a my wymienimy zamówiony kolor na inny odcień.

 

ZOBACZ DZIAŁANIE HSR NA FILMIE
HSR był testowany klinicznie i jest całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy. Nie jest toksyczny i nie wywołuje alergii. HSR na wypadanie włosów jest polecany przez dermatologów i chirurgów na całym świecie.

 
 
home | kontakt | wypadanie włosówCopyright © 2006 - HSR. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.