home | kontaktdodaj do ulubionych | poleć nas znajomym
strona główna
wypadanie włosów
jak działa HSR
dostępne kolory
opinie klientów
porównanie
cennik HSR
         

Zarówno specjalna tubka jak i mikrowłókna HSR są naładowane elektrostatycznie. Po posypaniu nimi przerzedzonych miejsc na głowie i wczesaniu ich we włosy, miliony malutkich, keratynowych włókien przyczepia się do włosów bardzo mocno dając spektakularny efekt gęstej, naturalnej fryzury. Po zastosowaniu kosmetyku włosy łatwiej się układają i są przyjemne w dotyku.
Mikrowłókna HSR trzymają się na włosach tak mocno, że ani deszcz ani śnieg, ani też silny wiatr nie są w stanie ich usunąć. Można z nimi również uprawiać sport i pocić się. Aby usunąć HSR wystarczy umyć włosy dowolnym szamponem.

Poniżej przedstawiony został sposób użycia HSR w czterech prostych krokach.

 

 

Krok 1

Umyj włosy i wysusz je, najlepiej przy pomocy suchego, czystego ręcznika. Następnie ułóż dowolną fryzurę.

Krok 2

Nanieś mikrowłókna HSR na miejsca z przerzedzonymi włosami. Nie przejmuj się jeśli przez przypadek posypiesz sobie czoło lub ubranie. Mikrowłókna HSR są trwale koloryzowane, dlatego nie pozostawiają żadnych śladów. Wystarczy je przetrzeć lub zdmuchnąć, a znikną.

Krok 3

Pogładź palcami delikatnie włosy. Możesz użyć również grzebienia lub szczotki. Jeśli efekt gęstości włosów jest niewystarczający, należy czynność powtórzyć.

Krok 4

Spryskaj włosy lakierem do włosów w celu utrwalenia fryzury i mocniejszego związania mikrowłókien z włosami.

 

 
ZOBACZ DZIAŁANIE HSR NA FILMIE
HSR był testowany klinicznie i jest całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy. Nie jest toksyczny i nie wywołuje alergii. HSR na wypadanie włosów jest polecany przez dermatologów i chirurgów na całym świecie.

 
 
home | kontakt | wypadanie włosówCopyright © 2006 - HSR. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.