home | kontaktdodaj do ulubionych | poleć nas znajomym
strona główna
wypadanie włosów
jak działa HSR
dostępne kolory
opinie klientów
porównanie
cennik HSR
         
I Wypadanie włosów II Zagęszczanie włosów III. Włosy
IV Łysienie V Przeszczep włosów VI Peruki


KTO SIĘ NADAJE NA PRZESZCZEP WŁOSÓW?

Przeszczep włosów nie jest tak prostym zabiegiem, by można go przeprowadzać na każdego typu włosach i na każdym pacjencie. Nie każdy bowiem może mu się poddać. Jest pewne ryzyko, którego czasem nie warto ponosić ze względu na możliwe niekorzystne skutki.

Przeszczep włosów polecany jest raczej mężczyznom, a to ze względu na specyfikę wypadania włosów u tej płci. Mężczyźni pozbywają się włosów od czoła, poprzez czubek głowy. Ich łysienie jest skoncentrowane w jednym miejscu albo obejmuje w znaczącym stopniu całą głowę. Z kolei kobiety łysieją od przedziałka na boki włosów. Im raczej nie poleca się przeszczepów, bo tracą one włosy równolegle, co utrudniałoby zabieg.

Zabieg nie powinien być wykonywany na pacjentach zbyt młodych. Gdy chcą się mu poddać bardzo młodzi mężczyźni, którzy nie ukończyli nawet 26 lat, trudno jest ocenić, czy zabieg przyniesie dobry efekt. Faktem jest bowiem, że łysienie takich osób nie odbywa się zawsze w taki sam sposób. Lekarz będzie miał problemy w ocenieniu szybkości i sposobu utraty włosów. Może się tak stać, że po przeszczepie, mężczyźni tacy zostaną z nierównomiernie i nierównomiernie rozłożonymi włosami na skórze całej głowy.

Jeżeli włosy są grube, jest ich dużo w tyle głowy, a sam proces łysienia przebiega typowo, to  wynik takiego zabiegu przeszczepu włosów będzie na pewno korzystny i naturalny. Jego przeprowadzenie nie będzie także kłopotliwe. Ponadto trzeba wiedzieć, że włosy kręcone lepiej się układają, dają lepszy efekt po przeszczepach niż typowe proste włosy.

 
 
home | kontakt | wypadanie włosówCopyright © 2006 - HSR. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.